Автоматика і телемеханіка

Комплекс телемеханіки РУТО-100К

Наші фахівці взяли участь у формуванні концепції та проведенні модернізації “Комплексу пристроїв радіо телемеханічного керування транспортними об’єктами (РУТО-100М)” на нікопольському заводі феросплавів (НЗФ). Розроблено концепцію, виготовлено обладнання та впроваджено “Комплекс РУТО-100К”.

Роботи проводилися на замовлення ДНВК «КІА».

         В рамках модернізації проведено обстеження об’єкта, відпрацьовані алгоритми на макеті комплексу, розроблено конструкторську документацію, виготовлено обладнання, розроблено програмне забезпечення складової частини комплексу, проведено комплексне налагодження на стенді лабораторії, а також монтаж і налагодження обладнання на об’єкті.

            Впровадження нового комплексу РУТО-100К (далі – комплекс) вирішило цілий ряд поставлених завдань з модернізації керування стрілочними переводами, а саме:

  • побудований комплекс телемеханіки рухомих об’єктів на сучасній елементній базі з експлуатацією в широкому діапазоні температур;
  • комплекс підвищив швидкість, достовірність і наочність передачі команд управління;
  • комплекс передає команди керування з кабіни машиніста на релейну автоматику стрілочного переводу, а обладнання встановлене в шафі релейної автоматики формує підтвердження про проходження команди керування;
  • апаратура комплексу дозволяє проводити нарощування обладнання та функції з контролю стану стрілочного переводу і світлофора;
  • роботи з нарощування функцій з контролю стану стрілочного переводу і світлофора передбачені при подальшій модернізації комплексу.

Склад “Комплексу РУТО-100К”.

        До складу комплексу входить пристрій рухомого пункту (далі по тесту – УПП) і пристрій виконавчого пункту (далі по тексту – УИП). УПП розміщуються в кабіні тепловоза, а УИП монтується в релейному шафі управління стрілочного переводу і світлофора. Структурні схеми УПП і УИП наведені на малюнку.

        Типове УПП пристрій включає в себе УКВ радіостанцію, асинхронний модем V23, промислову програмовану ПЕОМ, функціональну клавіатуру і конвертер живлення. Типове УИП пристрій включає в себе УКВ радіостанцію, асинхронний модем V23, програмований контролер, пристрої введення-виведення і блоки живлення.

Документація:

1) Пристрій виконавчого пункту (УИП). Настанова з експлуатації;

2) Пристрій рухомого пункту. Технічній опис.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛСАУ кранів Бердичівської КС

Програмно-технічний комплекс «Телегаз»

Реконструкція СЛТМ Бердичівського ЛВУ МГ

Комплекс ПТК ТМ Новопсковського ЛВУ МГ

Телемеханічний комплекс «Телерел»

Програмно-технічний комплекс «Інфо ЛТ +»